ZOH 2018 začíná. Koho tipujeme na vítěze?

Russia
foto: URALSKIY IVAN/Shutterstock
9. 2. 2018

Pchjongčchang otevírá brány nejlepším světovým hráčům ledního hokeje – tedy alespoň těch, kteří nehrají zámořské soutěže... Olympijský turnaj je za dveřmi. A my přinášíme naše tipy na medailová umístění.

4. místo: Švýcarský tým dosáhne na historický úspěch

Bramborová medaile je většinou symbolem hořkého zklamání, my se ale domníváme, že letos udělá svým nositelům radost. Na čtvrté místo totiž tipujeme tým Švýcarska. Zemi, která se ještě nikdy na olympijském turnaji do semifinále neprobojovala by korejský turnaj mohl sednout. Švýcaři mají tým poskládaný výhradně z hráčů domácí ligy, která má vysokou kvalitu. Jde o sehraný celek, který bude zezadu jistit gólman velkého jména – Jonas Hiller, muž, jenž odehrál skoro 400 utkání v NHL.

 

3. místo: Javorové listy opět nezklamou

Absence hráčů NHL pochopitelně nejvíce oslabuje týmy USA a Kanady. Přesto si myslíme, že na první pohled podivně poslepovaný kanadský mančaft ostudu neutrhne. Ačkoliv na soupisce najdeme vesměs neznámá jména, málo platné, je to Kanada. Hráči, kteří se navléknou do dresu s javorovým listem na prsou, cítí nutnost nechat na ledě úplně všechno. Hádáme, že by mohli přivézt bronz.

 

2. místo: Enroth, Omark a spol. to dotáhnou do finále

Švédové nejsou zvyklí z vrcholných turnajů odjíždět domů s prázdnou. Své fanoušky by vítězové posledního mistrovství světa v hokeji neměli zklamat ani letos. Kromě brankářské dvojice Enroth – Fasth, mladšího z bratří Kronwallů a známého šikuly Linuse Omarka mají Tři korunky v sestavě mnoho dalších slavných či minimálně povědomých jmen.

 

1. místo: Rusové napíšou velký příběh

Tohle by mohlo být ruské Nagano. Země stíhaná dopingovým skandálem vysílá do Pchjongčchangu sportovce odhodlané zlepšit pošramocenou pověst sportovního národa. Žádné vítězství nebude sladší než to v hokejovém turnaji – a tým, v němž figurují takoví virtuosové, jako jsou Dacjuk, Kovalčuk či Mozjakin, má velkou šanci tento sen naplnit.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč