V NHL skončilo hned několik Čechů, bohužel žádné posily na MS v hokeji nepřibydou

Jaromir Jagr
foto: URALSKIY IVAN/Shutterstock
28. 4. 2016

Český hokejový kádr mohlo před startem MS v hokeji posílit hned několik hráčů působících v NHL. Bohužel to ale vypadá, že si letos budou muset naši reprezentanti poradit bez nich a bez hvězdného Jaromíra Jágra.

Fleischmann chce na MS v hokeji dát prostor lepším! Rozsíval se omluvil z rodinných důvodů

Slavomír Lener si v mnoha telefonátech vyslechl korektní omluvenky. Tomáš Fleischmann na rovinu řekl, že nemá dostatečnou formu, aby mohl naskočit do první či druhé lajny a v třetím, čtvrtém útoku neumí předvést solidní výkon. Pozvánky si ovšem váží. Další možnou posilou byl sedmatřicetiletý Michal Rozsíval. Ten se omluvil kvůli rodině a končící smlouvě. Rozsíval si chce po dlouhé sezoně užít rodinu a navíc se má sejít s generálním manažerem Chicaga ohledně své budoucnosti v klubu. 

Čechy působící u Flyers vyřadili ze startu na MS v hokeji 2016 zdravotní komplikace

Zdravotní problémy bohužel sužují trio z Philadelphie. Michal Neuvirth si ke konci základní části přivodil zranění a neprošel zdravotní prohlídkou, což je veliká škoda, neboť brankář zámořských kvalit by nám na MS v hokeji 2016 přišel vhod. Jakub Voráček i Radko Gudas dohrávali sérii s Washingtonem z posledních sil. Gudas dokonce v posledních zápasech nastupoval pod injekcemi, neboť měl nateklé zápěstí a k tomu všemu mu navíc ještě skončila smlouva. Voras také není zdaleka fit: "Měl zlomeninu nohy, moc jsme nedoufali, že by byl." Lener starosti hráčů respektuje, avšak hovořil, že omluvenek je před letošním MS v hokeji nespočetné množství. 

Z Panterů nedorazí nikdo, ani Jaromír Jágr

Druhé trio Čechů působilo tuto sezónu na Floridě. Místo na šampionát je však Ostrované z New Yorku poslali na předčasnou dovolenou. Jiřímu Hudlerovi končí kontrakt, tudíž jeho agent start na mistrovství světa v hokeji vyloučil. Lener hovořil i o Jakubovi Kindlovi, jenomže bek Floridy dlouho dobu seděl, tudíž ho ani nekontaktovali. Situace se včera večer uzavřela i okolo Jaromíra Jágra, který SMSkou potvrdil svou neúčast.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč