Sezona v NHL skončila pro první skupinu Čechů, objeví se na MS v hokeji 2016?

David Krejci
foto: Iurii Osadchi/Shutterstock.com
18. 4. 2016

Nemilá událost potkala všechny hráče i fanoušky Bostonu. Medvědi se do play-off nedokázali probojovat pouze o jednu příčku. Tým, ve kterém sezonu trávili Krejčí a Pastrňák měl přitom stejně bodů jako postupující Detroit, ve statistikách ale mají Bruins o jednu prohru více. Pro tým, který trenér Vůjtek skládá na mistrovství světa v hokeji v Rusku, by ale mohli být oba dva útočníci velkým přínosem. Pro mladého Davida Pastrňáka by navíc účast na ruském MS v hokeji znamenala premiéru ve velkém mezinárodním hokeji. Krejčí byl v základní části druhý nejproduktivnější český hráč v NHL, jeho účast by náš tým také velmi posilnila.

Bostonu unikl postup velice těsně

Nemilá událost potkala všechny hráče i fanoušky Bostonu. Medvědi se do play-off nedokázali probojovat pouze o jednu příčku. Tým, ve kterém sezonu trávili Krejčí a Pastrňák měl přitom stejně bodů jako postupující Detroit, ve statistikách ale mají Bruins o jednu prohru více. Pro tým, který trenér Vůjtek skládá na světový šampionát v Rusku, by ale mohli být oba dva útočníci velkým přínosem. Pro mladého Davida Pastrňáka by navíc účast na ruském mistroství světa znamenala premiéru ve velkém mezinárodním hokeji. Krejčí byl v základní části druhý nejproduktivnější český hráč v NHL, jeho účast by náš tým také velmi posilnila.

Kanadské kluby si letos play-off nezahrají

Do dalších bojů o Stenley Cup se nezapojí ani jeden z kanadských týmů. To teoreticky znamená, že by český dres v květnu mohli obléknout hráči jako Plekanec, Hudler, Frolík, nebo Vrbata. Všichni tito hráči by do budoucí sestavy pro mistroství světa v hokeji 2016 přinesli spoustu zkušeností a pohybu v útočném pásmu. Doufejme, že se většina z nich rozhodne prodloužit si sezonu mezi svými ostatními českými kolegy v reprezentačním prostředí.

V NHL skončili i někteří čeští obránci

V zámoří už sezonu ukončili i někteří čeští obránci – Jordán, Nakládal, Michálek. Nejlépe zahranou sezonu z této trojice odehrál Michálek v Arizoně, kde mu společnost dělali další dva čeští útočníci – Hanzal a Sekač. Česká obrana by tedy měla zaznamenat také zajímavé posily.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč