Jágr a účast na MS v hokeji 2017? Nic není nereálné, cílem je duo Červenka Sekáč

Roman Cervenka
foto: Iurii Osadchi/Shutterstock.com
7. 4. 2017

Je za námi druhý týden přípravy na MS v hokeji 2017. My pro vás máme novinky a vývoj našeho týmů. Tou první je vypadnutí Panthers z boje o play-off NHL a možné povolání Jágra. Jaromír sice oznámil konec reprezentační kariéry, nicméně když ho realizační tým oslovil loni před Moskvou, odmítl, prý ale hodně váhal.

Kádr reprezentace pro MS v hokeji 2017 se rozšíří o několik hráčů – přijede Červenka s Birnerem

Přes víkend si dali čeští hokejisté dva dny volna. Třetí týden přípravy zahájí početnější skupina. Soupiska bude rozšířena o několik hráčů. Jakmile dořeší klubové záležitosti Roman Červenka společně se spoluhráčem Michalem Birnerem, ze švýcarského Fribourgu, který má již po sezóně, oba se připojí. Následovat je bude i Jiří Sekáč hájící barvy Kazaně.

V potaz přichází i další hráči. Především ti z ruské KHL. Řeč byla hlavně o Jakubovi Nakládalovi. Bohužel se omluvil z rodinných důvodů. Druhým, koho naši trenéři chtěli povolat byl Michal Jordán, jež působí v Kazani. Jordán ovšem utrpěl zranění kolene a jeho možnost startu na MS v hokeji 2017 je velmi nepravděpodobné. Situace okolo Vladimíra Sobotky je stále stejná. Trenéři s ním zůstávají ve spojení. Všichni by byli rádi, kdyby se stihl uzdravit.

Malá změna nastala v brankovišti. Piskáček setrvává na soupisce

U reprezentace nadále zůstává sparťan Jan Piskáček. Důvodem jeho setrvání je především malý počet obránců. Momentálně má český kádr k dispozici pouze sedm obránců. Díky vypadnutí hokejové Plzně ze čtvrtfinále play-off Tipsport EHL se k reprezentaci připojí, nově, také střelec Indiánů Dominik Kubalík. Kdo naopak kádr opustil je třetí brankář Bartošák. Ten byl nahrazen Matějem Machovským. Hlavním důvodem této změny je podle všeho Machovského zapojení do přípravného kempu.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč