Euro Hokey Challange startuje již dnes! Česko čeká dvojzápas s Němci

Ceska-stridacka.JPG
foto: Milan Fencl
6. 4. 2016

Česká hokejová reprezentace sehraje již dnes své první utkání v rámci Euro Hockey Challenge. Jejím soupeřem pro dnešní i páteční večer bude výběr Německa. Zápas se koná na hokejovém stadionu Ústí nad Labem a určitě napoví trénerovi Vůjtkovi, s kým počítat na MS v hokeji 2016. Máme pro vás kompletní soupisku českého týmu. V nominaci figurují hráči z ruské KHL, tuzemské Tipsport ligy a nechybí ani dvojice Krejčík, Zámorský ze švédského Örebra.

Brankáři

Bránu bude za jakýchkoliv okolností hájit golman z ruské kontinentální ligy. Do nominace byly totiž zařazeni výhradně brankáři působící v Rusku a to: Pavel Francouz (Čeljabinsk), Dominik Furch (Omsk) a Jakub Kovář (Jekatěrinburg).

Obránci

Místo před bránou dostanou na starost třinečtí Milan Doudera, Josef Hrabal a Bohumil Jank, ke kterým se z české ligy přidá také dvojice Martin Pláněk (Mountfield HK) a Jan Rutta (Piráti Chomutov). Ze švédského Örebra byli nominováni Jakub Krejčík a Petr Zámorský. Zbylé místa trenér Vůjtek zaplnil beky z KHL. Šanci dostanou Michal Kempný (Omsk), Tomáš Kundrátek (Slovan Bratislava) a Jan Kolář (Chabarovsk). 

Útočníci

Nejvíce útočníků tvoří hokejisté KHL. Petr Koukal (Jekatěrinburg), Lukáš Kašpar (Slovan Bratislava), Martin Zaťovič (Toljatti), Lukáš Radil (Spartak Moskva), Tomáš Zohorna (Chabarovsk), Robert Kousal (Novokuzněck), Tomáš Vincour (Novosibirsk) a Roman Horák (Viťaz Moskevská oblast). Do zápasu naskočí i Milan Gulaš, hrající ve švédském Färjestadu. Kapitánem české mužstva bude pirátský Roman Červenka (Chomutov). Šanci dostane také trojice Hruška, Káňa a Dočekal z brněnské Komety. Skvadru ofenzivních hráčů doplní Rudolf Červený z Mountfieldu a zlínský Petr Holík.  

Realizační Tým

Trenéra Vůjtka doplní v roli asistenta trenéra Jaroslav Špaček a jiří Kalous. Brankářský trénink dostal na starost Petr Janoš, video zase Denis Havel. Manažerem české reprezentace je Martin Loukota. Zranění a pomocnou ruku při potížích našim hráčům obstará čtveřice doktorů, respektive lékaři Dušan Singer, Tomáš Vyskočil a fyzioterapeuti Michal Truc a Radovan Sakaláš. Přípravu výstroje a broušení bruslí přichystají ostřílení kustodi Zdeněk Šmíd a Petr Ondráček. Komunikaci s médii mají na práci Martin Procházka a Zděnek Zikmund.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč