Euro Hockey Tour: Karjala je za námi! Naši hokejisté předvedli skvělé výkony, totéž nemůžeme tvrdit o hráčích Švédska

Česko-Rusko.JPG
foto: Milan Fencl
14. 11. 2016

V týdnu na přelomu října a listopadu se odehrál první turnaj v rámci Euro Hockey Tour 2016. Oním turnajem byla Karjala cup, které se každoročně účastní nejlepší hokejová čtyřka Rusko, Švédsko, Finsko a taktéž Česko. Češi se za předvedený výkon nemusí vůbec stydět, neboť předvedli skvělé výkony. Padalo hodně branek a s celkovým umístěním byly jak hráči, tak fanoušci vesměs spokojeni.

Fenomenální návrat do Plzně a pád až v Hartwall aréně

Česko do turnaje vstoupilo ve čtvrtek domácím zápasem, odehraným v Plzni, proti reprezentaci Švédska. Úvodní zápas se českému národnímu týmu vyvedl na výbornou a v konečném výsledku mohli slavit vysokou výhru 6:3. V druhém duelu jsme se na území Finska střetli s místní reprezentací. Opět jsme předvedli odhodlaný výkon a díky skvělé druhé třetině, kdy jsme otočili stav zápasu z nepříznivého 0:1 na 3:1. Finové poté ještě zatnuli zuby a snažili se zápas zvrátit na svou stranu, naštěstí se jim to ovšem nepovedlo a Češi nakonec vyhráli rovněž vysoko 5:3. V posledním zápase jsme se utkali s ruskou sbornou v neoficiálním finále o první místo skupiny, jelikož jsme jak my, tak Rusové měli na svém kontě dvě výhry. Tento zápas pro Čechy nedopadl stejně dobře, jako dva předcházející. Po odhodlaném výkonu jsme v Hartwall aréně ve finských Helsinkách nakonec padli jednoznačně 3:0.

Rusové předvedli suverénní jízdu. Švédové se musí do začátku Channel One Cupu vzpamatovat

Ve skupině jsme po dvou výhrách a jedné prohře skončili na druhé příčce. První skončilo neporažené Rusko. Třetí se umístilo Finsko, jež díky vítězství v posledním zápase proti Švédsku získalo alespoň tři body. Kdežto Švédové na Karjale své fanoušky hluboce zklamali. Po třech prohrách a zisku žádného bodu nemohlo následovat nic jiné, než poslední, čtvrté, místo a rozhodně mají co zlepšovat. Nyní následuje měsíční pauza. Poté budeme svědky dalšího EHT turnaje, který nese jméno Channel One Cup a začíná ve čtvrtek 15. prosince zápasem Finska a Česka. 

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč