České hokejisty čeká Channel One Cup. Do bojů je povede nový kapitán Jan Kovář

Cze_Rus.JPG
foto: Milan Fencl
16. 12. 2015

Na české hokejisty čeká druhý turnaj v sérii Euro Hockey Tour. Svěřenci Vladimíra Vůjtka se sešli, aby se společně připravili na další tři reprezentační souboje, přičemž ve čtvrtek změří své síly s Finskem, kterému v předchozím vzájemném duelu podlehli těsně 1:2. O víkendu pak na české reprezentanty čekají zápasy Švédsku  a na závěr proti domácímu Rusku.

Vladimír Vůjtek musel opět řešit omluvenky. Šanci dostanou tři nováčkové

Trenéru Vojtkovi se před srazem reprezentantů sešlo hned několik omluvenek. Nedorazí tak například chomutovský útočník Roman Červenka, kterému se sice poslední ligový zápas velmi vydařil, ale jak sám řekl, nyní si musí odpočinout. K týmu se nepřipojí ani Vladimír Sobotka, Dominik Kubalík, Marek Kvapil a brankařská jednička Alexander Salák. I díky tolika omluvenkám tak dostalo prostor několik nováčků, kteří vůbec poprvé okusí jaké to je, obléknout reprezentační dres.

Poprvé se v reprezentaci představí dva hokejisté z Mladé Boleslavi – Richard Jarůšek a Tomáš Urban.A premiéru si odbude také chomutovský obránce Jan Rutta, který by se svými 202 centimetry mohl být výraznou oporou defenzivní řady Vůjtkova výběru.

Na úvod Channel One Cupu se Češi představí před domácím publikem

Jak moc bude nominovaná sestava stabilní a jestli bude mít šanci na úspěch se dozvíme již ve čtvrtek. To se čeští reprezentanti představí před domácím publikem proti Finsku. A nejspíše před vyprodanou arénou budou mít hokejistům Suomi co vracet, neboť na Karjala cupu jim podlehli 1:2.

Následně se český reprezentační výběr odebere do ruské metropole, kde o víkendu sehraje další dva zápasy v rámci Channel One Cupu. V sobotu proti Švédsku a v neděli se utká s domácím Ruskem. Do těchto zápasů budou čeští hokejisté vedeni novým kapitánem, kterým se po Vladimíru Sobotkovi stal Jan Kovář z ruského Magnitogorsku.

Česká reprezentace na Channel One Cupu v Moskvě – nominace:

Brankáři: David Rittich (Mladá Boleslav), Dominik Furch (Omsk/KHL), Pavel Francouz (Čeljabinsk/KHL),

Obránci: Tomáš Voráček (Mladá Boleslav), Jakub Jeřábek (Plzeň), Milan Doudera (Třinec), Radim Šimek (Liberec), Jan Rutta (Chomutov), Michal Kempný (Omsk/KHL), Jan Kolář (Chabarovsk/KHL), Tomáš Kundrátek (Riga/KHL),

 

Útočníci: Richard Jarůšek, Tomáš Urban (oba Mladá Boleslav), Jan Kovář, Tomáš Filippi (oba Magnitogorsk/KHL), Jakub Valský (Liberec), Jan Buchtele (Sparta), Martin Zaťovič (Togliatti/KHL), Petr Koukal (Jekatěrinburg/KHL), Roman Horák (Podolsk/KHL), Lukáš Radil (Spartak Moskva/KHL), Tomáš Vincour (Novosibirsk/KHL), Milan Gulaš (Färjestad/Švéd.), Tomáš Zohorna (Chabarovsk/KHL).

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč