Češi, kteří by se mohli zúčastnit MS v hokeji 2016 – Metropolitní divize

jakub-voracek.jpg
foto: photosthatrock / Shutterstock.com
14. 3. 2016

Závěr seriálu nás zavede do čtvrté a zároveň poslední divize v NHL. Do té Metropolitní. V té působí hned 8 týmů, ve kterých není o známá česká jména nouze. Koho z českých hokejistů by mohl mít Vladimír Vůjtek na letošním MS v hokeji z týmů Metropolitní divize k dispozici?

Metropolitní divize je velmi vyrovnaná

Metropolitní divize je stále velmi vyrovnaná a všechny týmy bojují o proniknutí do play-off. Nejhůře je na tom pouze Columbus, jehož ztráta je již poměrně rozsáhlá a je tedy pravděpodobné, že pro něj sezóna po základní části skončí. Nicméně v barvách „modrých kabátů“ působí pouze útočník Lukáš Sedlák, českobudějovický odchovanec a kapitán výběru juniorské reprezentace z MS 2013. Osloví trenér Vůjtek právě jeho?

Po Columbusu následuje velká skupina mužstev, jež nemají nic jistého a o postup budou bojovat až do posledních kol. Konkrétně se jedná o Philadelphii, Carolinu, New Jersey, Pittsburgh a New York Islanders. Všech pět těchto týmů od sebe dělí maximálně 7 bodů, což je stále zárukou toho, že nás v Metropolitní divizi NHL stále čekají tuhé boje. A pro Vladimíra Vůjtka a jeho tým je to důvodem k čekání, neboť stále neví, který z hráčů mu bude k dispozici.

Dorazit by mohl například Voráček či Židlický

Přeci jen se zde jedná o jména, jako jsou Jakub Voráček (kapitán z MS v hokeji 2015), Michal Jordán, Patrik Eliáš či Marek Židlický. V každém ze zmíněných týmů, kromě Pittsburghu, je některý z Čechů, který by byl pro reprezentační výběr na MS v hokeji 2016 obrovským přínosem a mohl mu nabídnout své zkušenosti z nejprestižnější soutěže světa, ve které již nějakou tu sezónu působí.

Na druhou stranu, velmi blízko k postupu je poté tým New Yorku Rangers, ve kterém ovšem žádný český hokejista nepůsobí. A stejně tak to platí i v případě Washingtonu, který v současné době suverénně vládne celé soutěži a postup má již předem zaručený.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč