Češi, kteří by se mohli zúčastnit MS v hokeji 2016 – Centrální divize

Ondrej Pavelec
foto: Iurii Osadchi/Shutterstock.com
29. 2. 2016

V dalším díle, ve kterém spekulujeme o tom, kteří Češi by se mohli účastnit MS v hokeji v Rusku, se podíváme do Centrální divize. I zde je totiž několik adeptů a dokonce také známých jmen, jež by byla pro výběr Vladimíra Vůjtka obrovským přínosem.

Z celé divize je nejreálnějším hráčem Ondřej Pavelec. Dostane šanci?

Z celé divize je na tom nejhůře Winnipeg, jenž se nachází na předposledním místě Západní konference. A právě zde chytá jeden z nejúspěšnějších českých brankářů a dřívější brankařská jednička na velkých akcí – Ondřej Pavelec. Ten sice momentálně nezažívá úplně úspěšné období, ale v reprezentačním dresu již několikrát předvedl, že dokáže být přínosem. Pokud by tedy nedošlo k jeho výměně, tak by se mohl dostat do kádru pro MS v hokeji v Rusku, kde by rozhodně byl velkou oporou. Když ne jako jednička, tak alespoň druhý brankář.

Následující tři týmy (Minnesota, Nashville a Colorado) jsou na tom již o něco lépe a o jejich osudu v letošní sezóně stále není rozhodně rozhodnuto. Během dvou až tří zápasů totiž může být vše jinak a zatímco se některý z týmů nachází na postupových pozicích, jako právě Nashville s Coloradem, tak o pár dnů později může být vše jinak. Nicméně ani v jednom z těchto týmů žádný případný adept na reprezentování České republiky momentálně nepůsobí.

Několik jmen je téměř mimo hru. Ať již Hemský či Havlát

Jinak je tomu až v týmech, v jejichž případě je ale téměř rozhodnuto o tom, že postoupí do vyřazovacích bojů. Jedná se o St. Louis Blues, Chicago a Dallas. V každém z těchto týmů působí nějaký Čech, se kterým ale zřejmě trenér Vůjtek počítat nemůže. Pokud tedy nedojde k nečekanému zvratu v závěrečné fázi skupinové části, popřípadě k vyřazení hned v prvním kole play-off. Pravděpodobné tedy je, že na MS v hokeji 2016 neuvidíme nikoho z tria – Aleš Hemský (Dallas), Martin Havlát (St. Louis) či Michal Rozsíval (Chicago).

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč