Čechům výprask prospěl. V odvetě před MS v hokeji Švédy přestříleli stejným dílcem!

Fans of Sweden
foto: URALSKIY IVAN/Shutterstock
29. 4. 2016

Páteční večer přinesl odvetný zápas hokejových reprezentací Česka proti Švédsku. Utkání sledovala vyprodaná znojemská aréna. Na zápas se přišlo podívat 4400 hokejových nadšenců. Čeští hokejisté oplatili věrnost fanoušků před začátkem MS v hokeji na výbornou. Utkání i díky skvělé atmosféře takřka celé ovládli.

Úvod odvety patřil českému týmu

Česko předvedlo perfektní vstup do zápasu. Úvodní nápor zužitkoval Roman Červenka, jenž chytrou tečí Jeřábkovi střely dostal puk až do brány 1:0. Domácí po vstřelení branky pokračovali ve skvělé hře a Švédy v podstatě nepustili ke slovu. Hned v zápětí měl slibnou příležitost Plekanec. jenomže bránu minul. Fanoušci hnali české reprezentanty fanděním vstříc další brance. O několik minut později se dočkali. Červenka bekhendem poslal puk na Pastrňáka, který nadvakrát překonal švédského gólmana 2:0. Pro Davida to byla první branka v národním dresu. Ke konci třetiny nás Švédové trochu pozlobili, avšak Francouz žádný z puků nepustil za svá záda. Stav byl tedy 2:0.

Švédové zvládli pouze snížit

Ve druhé třetině se Švédové dostali více do hry. Poprvé nás výrazněji ohrozil Hullström. Tvrdou střelou od modré, ale Francouze nepřekvapil. Bohužel, o minutu později již švédové úspěšný byli. Backlund si šikovně najel zpoza rohu do oblasti kruhů a snížil na 2:1. Češi po obdržené brance zvládli hru v oslabení a Kašpar o malou chvíli později vrátil Čechům dvoubrankový náskok 3:1. Po druhé třetině jsme stále vedli o dva góly.

Čtyřka v poslední třetině mluví za vše

V třetí třetině dali Češi Švédům okusit jejich vlastní medicíny. Poslední desetiminutovku Švédové projeli na plné čáře. V 51. minutě zvýšil vedení Radim Šimek 4:1, Jarůšek ještě v oné minutě precizní střelou zápěstím ke vzdálenější tyči překonal opět Fastha a stav byl 5:1. Dvě minuty a Češi přidali branku číslo šest. Michal Birner se nejlépe zorientoval a pohotovou tečí využil přesilovku 6:1. Švédové se hře domácích naprosto poddali a nevykazovali žádný vzdor. Padesátá sedmá minuta jenom potvrdila bezmocnost českého soupeře. Robert Kousal propašoval puk za Fasthova záda a Češi tak mohli slavit vydařenou odplatu 7:1. České reprezentanty teď čeká před zahájením MS v hokeji 2016 v Rusku pouze zápas s Kanadou, který se odehraje 3. května v O2 aréně v Praze.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč