Aktuality z přípravy české reprezentace na MS v hokeji 2017

ceska_stridacka.JPG
foto: Milan Fencl
4. 4. 2017

Česká hokejová reprezentace pokračuje v přípravě na Mistrovství světa v hokeji 2017 a trenérský tým pod vedením Josefa Jandače se snaží poskládat dohromady mužstvo, které naváže na slavnou historii českého hokeje a půjde si v Paříži a Kolíně nad Rýnem pro další úspěch. S tím jak evropské ligy spějí do svého finále se k týmu připojují další hráči a jiní naopak přípravný kemp opouštějí. Jaké jsou nejnovější aktuality z českého tábora?

Jandač přívítá posily z Třince a Plzně

Cesta Třince i Plzně v play-off české extraligy skončila shodně ve čtvrtfinále, když Třinci vystavil stop Chomutov Vladimíra Růžičky a Plzeň nestačila na Bílé tygry z Liberce. Trenér Jandač tak mohl do přípravy povolat účastníka loňského Mistrovství světa v Moskvě Milana Douderu a plzeňskou trojici David Sklenička, Dominik Kubalík a Jakub Lev. Do přípravy se zapojí i plzeňský brankář Matěj Machovský, který nahradí Patrika Bartošáka, který kemp pro letošek opouští.

Zahraniční posily mají větší šanci nominace na Mistrovství světa v hokeji 2017

Trenér Jandač povolal i posily ze zahraničních soutěží. K mužstvu se připojí i mistr světa z roku 2010 Lukáš Kašpar, jehož Dynamo Moskva podlehlo v KHL Petrohradu. Z KHL přijede i útočník Jiří Sekáč z ruské Kazaně. A přibyl i brankář Furch z Omsku. Asi největší jména potom přibudou poté, co se k týmu připojí reprezentační stálice posledních let Roman Červenka a objev moskevského Mistrovství světa Michal Birner. Oba nastupují v sezoně za švýcarský Fribourg.

Na úterním srazu bude mít tedy trenérský tým k dispozici tuto sestavu:

Brankáři: Dominik Furch, Pavel Francouz, Matěj Machovský

Obránci: Jakub Jeřábek, Lukáš Klok, Jan Kolář, Adam Polášek, Libor Šulák, Tomáš Kundrátek, Milan Doudera, David Sklenička

Útočníci: Petr Holík, Roman Horák, Tomáš Hyka, Pavel Musil, Radan Lenc, Lukáš Radil, Robert, Říčka, Tomáš Zohorna, Michal Řepík, Petr Vrána, Dominik Kubalík, Jakub Lev, Robin Hanzl, Vladimír Sobotka, Lukáš Kašpar, Roman Červenka, Michal Birner, Jiří Sekáč

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč